Thu. Jun 17th, 2021

انواع مختلفی از موتورهای جستجو مانند بهینه سازی گوگل ، درون صفحه ای و خارج از صفحه وجود دارد. در اینجا شما خود را در مورد تفاوت بین آنها و روشهای مختلف اساسی برای بهینه سازی وب سایت خود برای ماشین های جستجو آموزش خواهید داد.

اطلاعات بیشتر در مورد عناوین صفحه: بازاریابان وب در می یابند که می توانند با استاندارد کردن عنوان صفحه خود در پست ، وب سایت های خود را با جستجو آسان تر تولید کنند. چند نمونه: درباره ما ، خدمات ، تماس ، پیوندها. محققان وب و خزنده های وب هر دو می دانند که هنگام جستجوی اطلاعات در اطراف این کلمات نگاه کنند. مجرمان را به این آسان برای فهرست بندی به صفحات خود اضافه کنید.

شما می توانید با کاهش یا حذف هرگونه انیمیشن یا گرافیک فلش در صفحه اقامت  سئو  خود ، بهینه سازی موتور جستجوی وب سایت خود را به صورت دوستانه تری ایجاد کنید. هر صفحه از سایت آنلاین خود را طراحی کنید تا اطلاعات کلمه کلیدی یا عبارت کلیدی شما که توسط بازدید کنندگان سایت جستجو می شود به راحتی پیدا شود. توصیه می شود پیام اصلی یا موضوع صفحه وب خود را به بازدیدکنندگان خود منتقل کنید.

شرکت های جستجوگر از مشتریان آگاه قدردانی می کنند – تا حدی محدود. پست های وبلاگ را بخوانید. یک کتاب جستجوگرها را انتخاب کنید. با آن چیز همراه باشید. اما یک متخصص بازاریابی در موتور جستجو استخدام نکنید و سپس به آنها بگویید که یک متخصص Seo است. به عنوان مثال ، شما می توانید هیجان زده شوید و در مورد هر یک از دستگاه های جستجوگر SEO که در اختیار شماست اطلاعات کسب کنید. شرکت سئو را به خاطر عدم استخدام ناگهانی آنها سرزنش نکنید. تغییرات تدریجی اندازه گیری شده ، توصیه می شود.

متن را شروع کنید من ترجیح می دهم کلمات کلیدی خود را به سه طبقه تقسیم کنم. (1) کلمه کلیدی که به طور موضوعی در وب سایت خود استفاده می کنید – کلمه سختی که همه در حال تعقیب آن هستند (پیوندی که به صفحه ملک شما باز می گردد – شماره 4 را ببینید). بهینه سازی موتور جستجو ). (2) کلمه کلیدی این وب سایت در مورد مثال: Google adwords. (3) نسخه بومی شده هر دو – مثال: تاکتیک های بهینه سازی موتور جستجو در آریزونا و پرداخت هر کلیک Scottsdale.

عبارت کلیدی ای که به نظر می رسید هدف قرار دادن آن بود ، “Central Florida Surf Report” بود. اگر MSN را بررسی کنید ، من در رتبه 1 قرار دارم. اگر Askjeeve را بررسی کنید! من رتبه 1 را دارم. اگر گوگل را بررسی کنید ، من هنوز در رتبه 3 قرار دارم ، با این وجود نسبتاً مطمئن هستم که پس از به روزرسانی بعدی Google ، می توانم شماره 1 را داشته باشم. نکته جالب و جلا گرانیت این است که از آنجا که فکر می کردم هدف “گزارش مرکزی فلوریدا فلوریدا” را هدف قرار می دهم ، سرانجام به “گزارش گشت و گذار در فلوریدا” تبدیل می شود. در MSN من شماره 1 “Florida Surf Report” هستم. در یاهو من شماره 1 برای “Florida Surf Report” هستم. در خط من شماره 15 هستم ، اما این نیازها در به روزرسانی بعدی Google وجود دارد. اجازه می دهد تا این کار دوباره ادامه یابد ، در نهایت “گزارش گشت و گذار” می شود ، در حال حاضر در MSN من برای این عبارت کلیدی در رتبه 13 قرار دارم. در واقع بسیار هیجان انگیز است که همه کارهای من از من می پردازد.

این چیزها را تحت تأثیر قرار ندهید ، اما در واقع بدتر شوید و اطمینان حاصل کنید که احتمالاً بیشترین خدمات ممکن را دارند. شرکت های خوب جستجوگرها می توانند بدون مراجعه به اقدامات غیراخلاقی ، بازدید سایت را افزایش دهند و با تغییر در جامعه همراه شوند.

By admin