Thu. May 13th, 2021

باغ ها لازم نیست که در تابستان یک شورش رنگی باشند فقط در زمستان از بین می روند. باغی که ابتدا در زمستان دیدنی باشد و بر روی آن تابستان گذاشته شود ، در تمام طول سال جذابیت دارد.

مواقعی پیش می آید که برای کار در بیرون هوا خیلی سرد است ، اما لازم نیست باغها در زمستان فراموش شوند. گیاهانی را که در ماه های سرد بهترین عملکرد را دارند در مکانی قرار دهید که از پنجره های شما دیده می شوند و از آنها در باغ جلویی عبور می کند.

گلها می توانند بیایند و بروند ، اما گیاهانی که با پوست ، ساقه و شاخ و برگ خود رنگ کراسولا و بافت ایجاد می کنند جذابیت ماندگارتری دارند. حتی برگهایی که برگریز هستند می توانند در طول فصول طولانی دوام بیاورند.

در اکثر باغ ها فضای مناسب است. بنابراین گیاهانی که بیش از یک فصل به آنها علاقه می دهند ، از ساکنان خوش آمدید هستند. کلید موفقیت پر کردن هر موقعیت با گیاهانی است که در شرایط رشد در آنجا رشد می کنند. آفتابی و باز ، سایه دار و مرطوب ، خشک و سنگی ، اسیدی ، خنثی یا آهکی. گیاهانی را انتخاب کنید که در پاییز بمانند ، اوایل بهار شروع کنند یا علاوه بر ستاره های تابستانی در زمستان نیز در بهترین حالت خود باشند تا در تمام طول سال علاقه مند شوند.

هنگامی که باغ خود را طراحی می کنید ، اگر از سازه های بلند و پهن به عنوان نقطه شروع استفاده کنید ، می توان بقیه باغ را در اطراف آنها تشکیل داد. درختان و بوته ها قد می دهند و گونه های کم رشد می توانند بین آنها پخش شوند. باغ در تابستان به طور ناچیز رنگارنگ تر است اما وقتی برگ های پاییز ناپدید می شوند ، نمای خانه طولانی تر شده و استخوان های برهنه باغ در معرض دید قرار می گیرند. اگر باغی به گونه ای طراحی شود که در زمستان زیبا به نظر برسد ، هرگز فرم ، رنگ و علاقه آن کاملاً از بین نخواهد رفت.

شروع به ساختن ساختار باغ با گیاهان همیشه سبز کنید. آنها می توانند در باغ یک کانون سبز ایجاد کنند. خواهید فهمید که آنها می توانند دارای برگهای نقره ای ، بنفش ، کرم ، طلایی و برنز و همچنین سبز باشند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *